Ponowne rozpatrzenie sprawy Stypendium Rektora UKW

Samorząd Studencki UKW wraz z Wydziałowymi Komisjami Stypendialnymi przygotował wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy Stypendium Rektora UKW. Sposób jego wypełnienia został opisany na oficjalnym blogu Samorządu Studenckiego UKW.

Wnioski należy złożyć w Dziale Spraw Studenckich UKW w ciągu 14 dni od odebrania decyzji Wydziałowej Komisji Stypendialnej (decyzje można odbierać osobiście lub otrzymać drogą pocztową). Prosimy starannie wypełniać wnioski i postępować zgodnie z instrukcjami, gdyż niepoprawne i niekompletne wnioski będą uznawane za nieważne.

Aktualności na ten temat należy szukać na stronie oficjalnego bloga Samorządu Studenckiego UKW.

Zapraszamy również do odiwedzania nowych kanałów komunikacyjnych Samorządu Studenckiego UKW:

Facebook fanpage Parlament Samorządu Studenckiego UKW

Facebook fanpage Samorządu Studenckiego Wydziału Matematyki, Fizyki i Techniki UKW

Facebook fanpage Samorządu Studenckiego Wydziału Humanistycznego UKW

Facebook fanpage Samorządu Studenckiego Wydziału Administracji i Nauk Społecznych UKW

Facebook fanpage Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk Przyrodniczych UKW

Facebook fanpage Samorządu Studenckiego Pedagogiki i Psychologii UKW