Gala operetkowa

Zapraszamy na Karnawałową Galę Operetkową „Co się dzieje, oszaleję...” 4 lutego 2012 r. o godz. 17.00 i 19.30 (bilety na drugi koncert do kupienia w empikach).

Mamy jeszcze ostatnie zaproszenia na koncert, po ich odbiór zapraszamy do Działu Promocji (ul. J.K. Chodkiewicza 30, skrzydło B, p. 61).
Doskonale przyjęty przez publiczność ubiegłoroczny koncert karnawałowy będzie miał swoją kontynuację. Tego wieczoru w sali koncertowej Collegium Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (byłe technikum kolejowe, na tyłach filharmonii) zabrzmią najpiękniejsze arie i duety z operetek i musicali. W programie będą m.in. utwory z „Barona Cygańskiego”, „Wesołej wdówki”, „Księżniczki czardasza”.
Wystąpią:
Urszula Walaszczyk (sopran)
Wiesław Raczkowski (tenor)
Solistom towarzyszyć będzie zespół Barock Quartet.
Miejsce:
sala koncertowa Collegium Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego