Paweł Wojciechowski w ogniu pytań

Mistrz świata w skoku o tyczce, Paweł Wojciechowski spotkał się we wtorek ze studentami i gośćmi naszej uczelni. Rozdawaniu autografów i wspólnych zdjęć nie było końca.
Od momentu zdobycia mistrzostwa świata w koreańskim Daegu życie Pawła Wojciechowskiego uległo całkowitej zmianie. 23-letni lekkoatleta stał się obiektem zainteresowania mediów i polskiej społeczności, co spotęgował fakt, że był to jedyny medal zdobyty przez naszą reprezentację na tej imprezie. Paweł Wojciechowski jest studentem wychowania fizycznego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego i we wtorek studenci oraz nasi goście mogli bliżej poznać naszego mistrza. Zawodnik bydgoskiego Zawiszy opowiadał m.in. o swoich treningach i przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich, gdzie ma być polską szansą na medal. Bydgoszczanie już wkrótce będą mogli zobaczyć naszego mistrza w rywalizacji ze światową czołówką, bo Paweł Wojciechowski wystartuje 8 lutego w mityngu Pedros Cup.