Powiedz hasło i wygraj bilety do Filharmonii od UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego dzięki współpracy z Filharmonią Pomorską zaprasza studentów UKW na koncerty, bilety w atrakcyjnych niższych cenach! Przygotowaliśmy dla Was także kilka niespodzianek i zaproszeń na koncerty.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert 8 lutego (środa) o godz. 19.00. Aby je zdobyć wystarczy przesłać do nas propozycje hasła promocyjnego naszej uczelni. Czekamy na Wasze pomysły! Spośród przesłanych propozycji Dział Promocji wybierze najlepszą! Na wasze hasła czekamy do 7 lutego (godz. 12.00), wystarczy wysłać e- maila: promocja@ukw.edu.pl.

Koncert odbędzie się 8 lutego (środa) o godz. 19.00, wystąpi Orkiestra Kameralna Capella Bydgostiensis, dyryguje Maciej Niesiołowski, a Magdalena Rezler-Niesiołowska zagra na skrzypcach.Podczas koncertu usłyszeć będzie można:

• Baird - „Colas Breugnon” suita w dawnym stylu
  • Mozart - Koncert skrzypcowy G-dur KV 216
  • Wieniawski - Capriccio - Valse E-dur op. 7
  • Zarzycki - Romans E-dur op. 16
  • Mozart - Uwertura do opery „Wesele Figara”
  • Wieniawski - Fantazja na tematy z opery „Faust” Gounoda op. 20

Zapraszamy!