Studia podyplomowe z PR-u na UKW

Nasza uczelnia otwiera nowy kierunek studiów podyplomowych – Public Relations. Rekrutacja trwa do końca lutego.

Public Relations - nowe studia podyplomowe na UKW!!
Tylko teraz zyskujesz 700 złotych (1400 zł oba semestry).
Studia podyplomowe PR na UKW – trwają dwa semestry.
Rozpoczynająca się w marcu 2012 roku edycja studiów jest dotowana – dzięki temu opłata roczna została obniżona o 1400 złotych.
Dla słuchaczy, którzy zapiszą się do końca lutego, opłata ze semestr wynosi tylko 1800.

O tym, jak ważny jest PR we współczesnym, skomercjalizowanym świecie chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego wychodzi naprzeciw osobom, które chcą poszerzyć wiedzę w zakresie tworzenia skutecznego wizerunku osób i przedsiębiorstw i od marca 2012 uruchamia studia podyplomowe Public Relations.

PR - Uruchomiliśmy nowy kierunek studiów podyplomowych w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego dla tych którzy zamierzają podnieść swoje kwalifikacje lub skutecznie zaistnieć w nowej dla siebie branży.

Wiedzę przekażą Wam specjaliści, którzy sami zdobyli je przez lata pracy w PR, marketingu i promocji.

Umiejętności zdobyte w toku studiów sprawią, że Absolwenci staną się większymi fachowcami, autorytetami i szkoleniowcami w swoim miejscu pracy lub będą mogli znaleźć zatrudnienie w renomowanych agencjach PR oraz działach PR największych firm.

Każdorazowo wykładowcami będą Ci, którzy z sukcesami sprawdzili swoje umiejętności i wiedzę w dużych korporacjach (w których zajmowali najwyższe stanowiska managerskie) bądź własnych firmach trenerskich, biznesowych, PR i przedsiębiorstwach państwowych.

Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy Studia Podyplomowe Public Relations.

Słuchacz Studiów Podyplomowych Public Relations zdobędzie wiedzę z zakresu najnowszych trendów, badań związanych z technikami i sposobami kształtowania wizerunku. Studia te są gwarantem uzyskania kompetencji umożliwiających sprawne wykorzystanie zdobytej wiedzy w celu skutecznego tworzenia wizerunku przedsiębiorstw komercyjnych, jak i instytucji państwowych. Poprowadzą je specjaliści znani nie tylko w naszym regionie, m.in. prezenterka radia i TV Monika Richardson, dyrektor programowy komercyjnych stacji radiowych Andrzej Adamczyk czy dyrektor promocji i sprzedaży grupy Agora, Aneta Anikiej.

Rekrutacja na te studia trwa do końca lutego. Szczegółowe informacje o programie zajęć i sposobie dostarczania dokumentów można znaleźć na stronie www.studiapodyplomowe.ukw.edu.pl.

Goście specjalni:
Monika Richardson (prezenterka radia i TV, szkoleniowiec PR)
Andrzej Adamczyk (trener biznesu, wieloletni dyrektor programowy w radiu Eska, Blue FM i Złote Przeboje).
Wykładowcy:
dr hab. Mariusz Zawodniak, prof. nadzw., (rzecznik prasowy uczelni w latach 1997 -1999 oraz 2002 - 2005),
dr Marek Jeleniewski (specjalista w zakresie prawa prasowego, prawa autorskiego oraz ochrony własności intelektualnej),
Aneta Anikiej (wieloletnia Dyrektor Promocji Sprzedaży w Grupie Radiowej Agory),
Andrzeja Matowski (Szef Sprzedaży TVP Bydgoszcz, specjalista w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami i korporacjami komercyjnymi oraz przedsiębiorstwami z kapitałem zagranicznym, specjalista analizy badań marketingowych),
Kamil Nosel (twórca polskiej wersji jednego z najbardziej znanych formatów radiowych w Polsce - opierającego się o komunikację „tu i teraz", wykładowca uczelni wyższych, szkoleniowiec z zakresu komunikacji i mediów, dziennikarz radia ZET),
Ewa Czerska (specjalistka zagadnień prawa obowiązującego w sektorze publicznym i prywatnym), Małgorzata Jendryczka (specjalista PR, wieloletni pracownik działów promocji przedsiębiorstw państwowych),
Piotr Kwiatkowski (szef działów promocji instytucji państwowych i prywatnych, wieloletni Dyrektor Programowy i Redaktor Naczelny rozgłośni radiowych w Polsce, Specjalista w zakresie zarządzania projektami i zespołem. Copywriter treści reklamowych).