Spotkanie z Jackiem Kurskim

Naszą uczelnię odwiedzi jedna z barwniejszych postaci polskiej sceny politycznej. 1 marca zapraszamy na spotkanie z europosłem Jackiem Kurskim.

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego kilkakrotnie w ciągu roku gości osoby znane przede wszystkim ze szklanego ekranu. Tym razem w murach naszej uczelni, z inicjatywy studentów politologii, zagości Poseł do Parlamentu Europejskiego, Jacek Kurski. Jeden z twórców  klubu Solidarna Polska przedstawi swoje zdanie nt. przyszłości Unii Europejskiej. Będzie też oczywiście możliwość zadawania pytań i otwartej dyskusji.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 1 marca o godzinie 10:30 w Auli Atrium przy ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy (budynek główny). Zapraszamy w szczególności studentów, ale również wszystkie osoby zainteresowane tematem planowanej dyskusji. Debatę poprowadzi dr Alina Kaszkur.