Zakończyliśmy zimową rekrutację

Zakończyliśmy zimową rekrutację na studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Po raz pierwszy przyjmowaliśmy kandydatów, którzy rozpoczęli naukę w semestrze letnim. Na unikatowy kierunek inżynierski rewitalizacja dróg wodnych (studia stacjonarne I stopnia) zarejestrowało się 65 osób - planowana liczba miejsc na kierunku wynosiła 30. Na kierunek ten przyjęliśmy 33 osoby.

Na studia stacjonarne II stopnia na kierunku edukacja techniczno-informatyczna dla inżynierów po studiach inżynierskich ETI (oraz kierunkach pokrewnych) zarejestrowało się 39 osób na planowaną liczbę 45 miejsc. Studia rozpoczęło 30 osób.

Przypomnę, że naukę na kierunku rewitalizacja dróg wodnych rozpocząć będzie można także 1 października tego roku roku po pomyślnym ukończeniu rekrutacji letniej. Drugą nowością będzie kierunek inżynierski bezpieczeństwo i higiena pracy - informacje o nim znajdziecie na stronie: https://www.rekrutacja.ukw.edu.pl/oferta/studia_pierwszego_stopnia/bezpieczenstwo_i_higiena_pracy/553/informacje/