Wygraj bilety do Filharmonii Pomorskiej

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego wraz z Filharmonią Pomorską zapraszają do udziału w konkursie, w którym można wygrać bilety na koncert, który zaplanowano 2 marca o godzinie 19.

Zasady naszej zabawy są proste – do poniedziałku 27 lutego br. do godz. 14 czekamy na e-maile z odpowiedzią na pytanie: co powinno być maskotką naszej uczelni? Swoje zgłoszenia należy przesyłać na adres promocja@ukw.edu.pl. Liczy się pomysł i kreatywny opis tej propozycji, maksymalnie w pięciu zdaniach. Autorzy najlepszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni trzema podwójnymi wejściówkami na koncert w Filharmonii Pomorskiej, który odbędzie się 2 marca. Zwycięzców o sposobie odbioru wejściówek poinformujemy mailowo.

Będzie to wieczór symfoniczny z wielkimi przebojami muzyki klasycznej pod kierunkiem wybitnego dyrygenta Maestro Tadeusza Wojciechowskiego. Wraz z orkiestra symfoniczną FP wystąpi ulubieniec publiczności, wielki talent pianistyczny Nikołaj Chozjainow. W programie III Koncert fortepianowy d-moll Rachmaninowa oraz Wariacje Enigma Elgara. Studenci UKW, którym nie poszczęści się w naszym konkursie, a chcieliby wybrać się na ten koncert, mogą nabyć bilety w promocyjnej cenie 10 zł.