Studenci w akademickiej przestrzeni – konferencja

„Moje miejsce w…” to ogólnopolska konferencja studentów którzy próbują odnaleźć miejsce w przestrzeni współczesnego świata i społeczeństwa. Spotkanie tematycznie koresponduje z czterema przewodnimi myślami:

• moje miejsce w tradycji,
  • moje miejsce w przestrzeni akademickiej,
  • moje miejsce w środowisku lokalnym,
  • moje miejsce w cyberprzestrzeni.

Konferencję organizuje Studenckie Naukowe Koło Młodych Pedagogów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy 26 kwietnia 2012 roku.

Pomysł zorganizowania konferencji „Moje miejsce w…” zrodził się w efekcie refleksji i doświadczeń studentów Koła Młodych Pedagogów związanych z organizacją kilku edycji konkursu fotograficznego pod nazwą „Moje miejsca znaczące w akademickiej przestrzeni”.

Adresatami sesji są studenci zainteresowani podejmowaną problematyką, związani nie tylko z kierunkami pedagogicznymi. Otwartość i wielowymiarowość poruszanych zagadnień umożliwiają analizę zjawisk i badanych sytuacji z różnorodnych perspektyw teoretycznych i punktów odniesienia.

Potwierdzenie udziału prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres marcelianna@wp.pl do 6 kwietnia 2012 roku. Udział w konferencji jest bezpłatny.