Projektor - wolontariat studencki zaprasza na warsztaty

PROJEKTOR- wolontariat studencki 9 marca o godzinie 15:30 zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty z kreowania konspektów i tworzenia kontraktu w ramach PROJEKTORA

Spotkanie odbędzie się w budynku głównym UKW przy ulicy Chodkiewicza 30 w Sali 155. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające odbycie szkolenia. Prowadzącą jest Maria Wesół. Będzie można zgłębić tajniki prowadzenia projektów systematycznych lub feryjnych, dopracować przygotowywane konspekty, bądź nauczyć się ich tworzenia! Szkolenie kierowane jest do wolontariuszy, jednak jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o PROJEKTORze, a nie jesteś wolontariuszem – również zapraszamy! Nabór wciąż trwa – dołącz do nas! Sprawdź, na czym polega PROJEKTOR na naszej stronie : Jeśli masz pytania dotyczące rekrutacji lub szkolenia – napisz : e-mail: n.woderska@projektor.org.pl  lub zadzwoń tel. 667-313-012.