„Spotkania z innymi” nominowane w konkursie

Czytanki dla dzieci autorstwa naszego pracownika Przemysława Grzybowskiego zostały zgłoszone do konkursu „Najlepsza książka na wiosnę”. Zachęcamy do głosowania na tytuł „Spotkania z innymi”.

zobacz także

Wortal literacki granice.pl po raz kolejny będzie nagradzał najlepsze pozycje literackie na każdą porę roku. Wiosna zbliża się wielkimi krokami i wśród nominowanych pozycji w tym konkursie znalazł się tytuł „Spotkania z innymi”, autorstwa Przemysława Grzybowkiego – pracownika Instytutu Pedagogiki.

Po pierwszym etapie głosowania książka uzyskała podwójną nominację - jury oraz internautów. Głosowanie jest bezpłatne i trwa pół minuty, a głosujący mają szansę wylosować nagrody książkowe! Głosowanie trwa do 29 marca 2012.

Formularz konkursowy znajduje się na stronie www.ksiazkanawiosne.pl – zachęcamy do wspierania naszego pracownika - kategoria ksiązki dla dzieci.

Więcej o książce można dowiedzieć się tutaj