Wygraj bilety na Koncert Rektorów – druga szansa

W najbliższą niedzielę odbędzie się „Koncert Rektorów, czyli muzyka łączy”. W kilku konkursach rozdamy zaproszenia na to szczególne wydarzenie.

Koncert, który ma połączyć bydgoskie środowiska akademickie, a także toruński Uniwersytet Mikołaja Kopernika odbędzie się po raz pierwszy. Głównymi wykonawcami będą: Rektor Akademii Muzycznej prof. Maria Murawska,  Prorektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego prof. Bernard Mendlik, Prorektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego prof. Marek Bieliński, Prorektor UKW prof. Janusz Ostoja-Zagórski oraz były rektor UMK prof. Jan Kopcewicz. Gościnnie wystąpią również Barbara Kalinowska, Joachim Perlik i zespół Klezmer Band z Akademii Muzycznej.

Rozdaliśmy już zaproszenia w pierwszym konkursie i zapraszamy do kolejnego, w którym można wygrać kilka podwójnych wejściówek. Tym razem czekamy na propozycje niskobudżetowych imprez, które mogłyby odbyć się w studenckim klubie Beanus. Krótkie opisy tych pomysłów należy przesłać na adres promocja@ukw.edu.pl do czwartku 15 marca br. do godz. 14. Zwycięzcy zostaną poinformowani o sposobie odbioru wejściówek.