Zapraszamy na spotkanie Projektora

Chcesz zrobić coś dla innych ? Poznać ciekawych ludzi i nowe miejsca ? Wolontariat studencki PROJEKTOR to strzał w 10 ! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – wejdź na naszą stronę.

We wtorek 13 marca, w ponownie otwartym klubie Beanus przy ul. Chodkiewicza, odbędzie się spotkanie, podczas którego można dowiedzieć się na czym polega PROJEKTOR. Główna koordynatorka wolontariatu w Bydgoszczy – Nina Woderska, opowie jak realizować projekty, pisać konspekty i prowadzić zajęcia. Dodatkowo studentki dziennikarstwa i komunikacji społecznej, które niedawno wróciły z Makowa Podhalańskiego, gdzie realizowały projekt feryjny, opowiedzą o swoich wrażeniach z wyjazdu.

Zapraszamy serdecznie studentów wszystkich bydgoskich uczelni – rekrutacja trwa cały czas! Jesteśmy przekonani, że każdy człowiek ma w sobie potencjał, by zostać wolontariuszem!