Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka 2007-2013

FUNDACJA NA RZECZ NAUKI POLSKIEJ ogłosiła nabór wniosków w ramach działania 1.2 „Wzmocnienie potencjału kadrowego nauki” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 w programach:

• Ventures – projekty aplikacyjne realizowane przez studentów, absolwentów i doktorantów mające zastosowanie w gospodarce (kwota przeznaczona na dofinansowanie projektów w obecnej edycji programu: 1 mln zł)
  • Międzynarodowe Projekty Doktoranckie (MPD) – projekty realizowane w trakcie studiów doktoranckich w Polsce w ramach współpracy międzynarodowej jednostek naukowych (kwota przeznaczona na dofinansowanie projektów w obecnej edycji programu: 13,5 mln zł)
  • Team – projekty w których uczestniczą studenci, doktoranci i uczestnicy staży podoktorskich realizowane w najlepszych zespołach badawczych w Polsce (kwota przeznaczona na dofinansowanie projektów w obecnej edycji programu: 13 mln zł). Dokumentacja konkursowa i formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie internetowej Fundacji www.fnp.org.pl

Po zarejestrowaniu i wypełnieniu wniosku w systemie elektronicznym, kandydaci proszeni są o przesłanie lub dostarczenie wersji papierowej wniosku w terminie do 16 maja 2008 r. pod adres:

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej

ul. Grażyny 11
02-548 Warszawa

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: (22) 424 02 26; (22) 424 03 06, wysyłając e-mail na adres:fundusze@fnp.org.pl, a także na stronie internetowej Fundacji.