Tomasz Gollob spotka się ze studentami UKW

Studenci największej bydgoskiej uczelni będą mieli okazję spotkać się z mistrzem świata na żużlu. Tomasz Gollob pojawi się w czwartek w murach Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Na polskich stadionach rozlega się już warkot żużlowych maszyn, co jest zapowiedzią zbliżającego się otwarcia sezonu. Wprawdzie żużlowcy są jeszcze na etapie treningów i towarzyskich spotkań, ale fani czarnego sportu już ostrzą sobie zęby na walkę o prymat w Ekstralidze i o czempionat globu. U progu sezonu Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zaprasza na spotkanie z najlepszym polskim żużlowcem, Tomaszem Gollobem.

- Chcemy w ten sposób dać studentom możliwość spotkania z naszym mistrzem, porozmawiania o kolejnym sezonie, by jeszcze bardziej wczuć się w klimat zbliżającej się sportowej rywalizacji. Na spotkanie zapraszamy oczywiście wszystkich bydgoszczan, którzy chcą z bliska zobaczyć Tomasza Golloba – zaprasza kierownik Działu Promocji, Piotr Kwiatkowski.

Wychowanek bydgoskiej Polonii pojawi się na uczelni w najbliższy czwartek, 22 marca o godzinie 12 w sali koncertowej Copernicanum przy ul. Kopernika 1. Spotkanie przyjmie formę telewizyjnego show, po którym publiczność będzie mogła zadawać pytania Tomaszowi Gollobowi.