Noc Gier Komputerowych na UKW

Miłośników wirtualnej rozrywki czeka nie lada gratka. W najbliższy piątek, 23 marca zapraszamy na Noc Gier Komputerowych.

Interesujesz się grami komputerowymi? Często poświęcasz im swój czas? A może lubisz grać w gronie znajomych? Chcesz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach? Noc Gier Komputerowych stworzyliśmy z myślą o Tobie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego do wzięcia udziału w Nocy Gier Komputerowych organizowanej przez studentów kierunków mechatronika i informatyka w porozumieniu z Samorządem Studenckim. Wydarzenie odbędzie się w budynku UKW przy ulicy Kopernika 1 w Bydgoszczy 23 marca od godz. 21, aż do 5 rano dnia następnego. Zaplanowano losowanie upominków, a dla każdego uczestnika przewidziano drobny upominek. Jest to doskonała okazja do wspólnej zabawy i integracji studentów z różnych kierunków i wydziałów. Istnieje możliwość wyboru gier, według upodobań.

Szczegółowe informacje, formularz rejestracyjny i adres kontaktowy można znaleźć na stronie http://nocgier.blogspot.com/