Złoto lekkoatletów! AMP w biegach przełajowych

Studenci Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zdobyli kolejne laury na Akademickich Mistrzostwach Polski.

17 marca 2012 r. w Fordonie zostały rozegrane mistrzostwa woj. kujawsko-pomorskiego  szkół wyższych w biegach przełajowych. Studentki rywalizowały na dystansie 1600 m, a studenci na 3200 m.

W klasyfikacji indywidualnej studentki UKW zajęły bardzo wysokie lokaty, Agnieszka Wróblewska zajęła II miejsce, a Monika Kopycka III miejsce.

W klasyfikacji drużynowej kobiet UKW zajęła pierwsze miejsce, oto zwycięska drużyna:

• Agnieszka Wróblewska
  • Monika Kopycka
  • Magdalena Kurkowska
  • Patrycja Kuta
  • Agnieszka Rutecka
  • Monika Śliwowska
  • Natalia Dytnerska
  • Magdalena Kowalska
  • Marta Tracz
  • Małgorzata Nowacka
  • Paulina Ścieśińska