Nauka i pasja - kluczem do sukcesu

Koła naukowe działające przy naszej uczelni w połowie maja będą mogły wziąć udział w konferencji „Nauka i pasja - kluczem do sukcesu” w Kielnarowej koło Rzeszowa.

W dniach 16-18 maja Studenckie Koła Naukowe działające przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie serdecznie zapraszają na III Studencką Konferencję "Nauka i pasja - kluczem do sukcesu". Odbędzie się ona w nowoczesnym Centrum Edukacji Międzynarodowej w malowniczo położonym Kampusie WSIiZ w Kielnarowej koło Rzeszowa.i będzie to okazja do zaprezentowania swojego dorobku naukowego większej rzeszy odbiorców oraz integracji środowisk akademickich. W ramach konferencji przeprowadzone będą również warsztaty z kilku różnych dziedzin praktycznych, których ukończenie potwierdzono będzie odpowiednim certyfikatem. Szczegóły na stronie organizatora.