Praca magisterska absolwenta UKW nagrodzona

Absolwent naszej uczelni, Dawid Gulczyński zajął drugie miejsce w konkursie na najlepszą pracę magisterską dotyczącą Bydgoszczy.

Urząd Miasta Bydgoszczy ogłosił niedawno konkurs na najlepszą pracę magisterską związaną z naszym miastem. Zgłoszenia oceniała kapituła, w skład której wchodzili prezydent Rafał Bruski, zastępcy prezydenta, rektorzy wyższych uczelni publicznych oraz prezesi Bydgoskiego Towarzystwa Naukowego i Towarzystwa Miłośników. Miło nam poinformować, że drugie miejsce zajął absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Dawid Gulczyński za pracę „Topografia miasta w powieści Jerzego Sulimy-Kamińskiego »Most Królowej Jadwigi”.

Pierwsze miejsce przypadło studentom UTP – Marcie Boreckiej i Radosławowi Klusce za pracę "Koncepcja projektowa ulicy Rydygiera i Matki Teresy z Kalkuty w Bydgoszczy". Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.