Niebawem poznamy Studenta Wielkiego

Klub Przyjaciół UKW po raz trzeci poszukuje Studenta Wielkiego na naszej uczelni. Tytuł ten trafi do osoby, która osiąga nie tylko dobre wyniki w nauce, ale i w godny sposób reprezentuje nasz Uniwersytet poza jego murami. Zakończyło się już zbieranie kandydatur i laureata poznamy podczas koncertu, 28 maja.

Jakimi cechami powinien odznaczać się Student Wielki? – Klub Przyjaciół UKW będzie miał zaszczyt wyróżnić nieprzeciętnego studenta, którego wyróżniają nie tylko dobre wyniki w nauce, ale przede wszystkim jego działalność poza uczelnią. Student ten powinien swoją pracą i inicjowanymi działaniami rozsławiać dobre imię Uniwersytetu, być ambasadorem Bydgoszczy – wyjaśnia Józef Herold z Klubu.

Do tegorocznej edycji konkursu zakwalifkowano 10 osób. Statuetka dla Studenta Wielkiego zostanie wręczona podczas uroczystego koncertu, który odbędzie się 28 maja w auli Copernicanum UKW.

Na gali wystąpią:

Studenci Instytutu Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Prowadzenie: Magdalena Górska i Jakub Błaszak - STUDENCI WIELCY z 2011 i 2012 roku

28 maja 2012 r. (poniedziałek) , godz. 19.00

Aula Copernicanum, ul. M. Kopernika 1