Spotkanie dot. choroby Huntingtona

Zakład Pedagogiki Specjalnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Fundacja Akademickie Centrum Pomocy Logopedycznej mają przyjemność organizować  13 kwietnia 2012 roku (piątek) spotkanie naukowo - szkoleniowe, pt. "Choroba Huntingtona - przyczyny, objawy, terapia".
Spotkanie kierowane jest do studentów, pracowników naukowych oraz specjalistów zainteresowanych powyższą tematyką.
Przebieg spotkania:

• krótkie wprowadzenie czym jest choroba Huntingtona i przedstawienie Stowarzyszenia,
  • emisja filmu,
  • wspólne omówienie filmu wraz z rozmową o zaburzeniach, dysfunkcjach i ewentualnych drogach leczenia.

Spotkanie odbędzie się w sali nr 9 w budynku, przy ul. Powstańców Wielkopolskich w godzinach 16.30 do 19.30.
Wykład jest bezpłatny, jednak prosimy aby chęć uczestnictwa zgłaszać drogą e-mailową na adres fundacji: fundacja_acpl@o2.pl.
Nie wydajemy zaświadczeń za udział w powyższym spotkaniu.
Zapraszamy serdecznie!