Bilety dla studentów do Filharmonii

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego i Filharmonia Pomorska im. I.J. Paderewskiego zapraszają na koncerty 13, 17 i 20 kwietnia. Dla pierwszych trzech studentów w Biurze Promocji czekają zaproszenia.

17 kwietnia godz. 19 – skrzypaczka Soyoung Yoon z Korei Południowej, Laureatka zeszłorocznej edycji Konkursu Skrzypcowego im. H Wieniawskiego zaprezentuje koncert "Mozarta". Wystąpi także Orkiestra Kameralna Capella Bydgostiensis przy dyrygenturze Jose Maria Florencio.

20 kwietnia godz. 19 – wystąpienie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Pomorskiej przy dyrygenturze Wojciecha Rodka oraz koncert fletowy "Nielsen" Jana Krzeszowca

Dla pierwszych trzech studentów, którzy pojawią się w Dziale Promocji przy ul. Chodkiewicza 30, Skrzydło B, p. 61 czekają podwójne zaproszenia (przy okazaniu legitymacji studenckiej).