Dni Dawcy na UKW

W dniach 18-20 kwietnia między 12.00 a 15.00 na UKW masz szansę zarejestrować się na dawcę szpiku.Samorząd Studencki UKW we współpracy z Fundacją DKMS zapraszają na Dni Dawcy Szpiku na UKW.

Tym razem na osoby zainteresowane rejestracją w banku potencjalnych dawców szpiku wolontariusze czekać będą przez trzy kolejne dni , to jest 18, 19 i 20 kwietnia od godziny 12.00 do 15.00 w Centrum Inicjatyw Akademickich Beanus w budynku głównym uniwersytetu przy ulicy J. K. Chodkiewicza 30 (wejście od holu Wydziału Pedagogiki i Psychologii). Podczas spotkań zainteresowane osoby będą mogły dowiedzieć się czym jest białaczka, co trzeba zrobić, by zapisać się do banku potencjalnych dawców szpiku, zaś dla osób , które zdecydują się na wypełnienie formularza przygotowane zostaną pakiety rejestracyjne, które będzie można wypełnić z pomocą wolontariuszy.
Zapraszamy serdecznie!