Logoriada na UKW

Fundacja Akademickie Centrum Pomocy Logopedycznej oraz Zakład Pedagogiki Specjalnej UKW serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu Logoriada. W ramach projektu emitowane są specjalnie dobrane filmy, poruszające problemy bliskie logopedom, pedagogom i psychologom.

Spotkanie odbędzie się w środę 18 kwietnia o godzinie 17, w sali 155, przy ul. Chodkiewicza 30.

Inicjatywa stworzona została głównie z myślą o studentach Wydziału Pedagogiki i Psychologii, jest jednak otwarta na każdą osobę zainteresowaną tematyką zaburzeń mowy i rozwoju.

Wyświetlony zostanie wzruszający film "I am Sam", który opowiada o opóźnionym w rozwoju Samie, walczącym o odzyskanie praw rodzicielskich.

Wstęp – jedynie 2 zł (opłata przeznaczona na uzyskanie praw do publicznej projekcji film oraz kosztów związanych z wypożyczeniem filmu).