Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku obchodzi 5 lat

Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku skończył już pięć lat. W środę 18 kwietnia w auli Copernicanum uroczyście podsumowano ten okres.

KUTW jest propozycją dla dojrzałych osób, które w dalszym ciągu chcą rozwijać się intelektualnie. W tym roku mija pięć lat jego istnienia i podczas środowych uroczystości w auli Copernicanum podsumowano ten okres. Udział w nich wzięli m.in. wojewoda Ewa Mes, przedstawiciele władz Bydgoszczy i UKW na czele z Rektorem prof. Józefem Kubikiem

Najaktywniejsi słuchacze odebrali pamiątkowe dyplomy, a do rąk wszystkich gościły trafiły uczelniane gadżety. Uroczystości uświetnił koncert w wykonaniu solistów Opery Nova w Bydgoszczy: Małgorzaty Ratajczak (mezzosopran) i Janusza Ratajczaka (tenor).