Promocje Doktorskie

Uroczyste promocje doktorskie odbyły się w środę, 25 kwietnia. Dyplomy po ślubowaniu odebrało w sumie 17 osób z Wydziału Humanistycznego oraz Pedagogiki i Psychologii.

Lista promotorów i doktorantów:

Wydział Humanistyczny:

• prof. dr hab. Leszek Mrozewicz – dr Krzysztof Antczak (w zakresie historii)
  • prof. nadzw.,dr hab. Albert Kotowski– dr Radosław Rybacki (w zakresie historii)
  • prof. nadzw., dr hab. Zdzisław Biegański – dr Joanna Szczutkowska (w zakresie historii)
  • prof. AH im. A. Gieysztora, dr hab. Zbigniew Leszczyński– dr Kamila Sierzputowska   (w zakresie nauk o polityce)
  • prof. UMK, dr hab. Alfred Lutrzykowski – dr Żaneta Skinder (w zakresie nauk o polityce)
  • prof. nadzw., dr hab. Halina Bartwicka– dr Stanisław Karwowski(w zakresie językoznawstwa)

Wydział Pedagogiki i Psychologii:

• prof. nadzw., dr hab. Roman Leppert –  dr Agnieszka Kleina (w zakresie pedagogiki)
  • prof. nadzw., dr hab. Ewa Filipiak - dr Magdalena Kolber (w zakresie pedagogiki)
  • prof. nadzw., dr hab. Ewa Filipiak  – dr Ewa Lemańska-Lewandowska (w zakresie pedagogiki)