Kariera dla informatyka

9 maja studentów i absolwentów kierunków ścisłych (przede wszystkim informatyki, ale nie tylko) zapraszamy na godzinne spotkanie z przedstawicielem międzynarodowej korporacji  z sektora IT - Intel.

Celem spotkania jest ułatwienie jak najwcześniejszego wejścia na rynek pracy młodym, wykształconym studentom. Spotkanie odbędzie się 9 maja na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego o godz. 10.15 w sali 02 w budynku Copernicanum (ul. M. Kopernika 1).

Plan spotkania:

• prezentacja rynku pracy Polski północnej oraz Pomorza -  Dlaczego warto myśleć o pracy wcześniej?
  • prezentacja firmy Intel - Pracuj przy najbardziej zaawansowanych projektach, zdobywaj doświadczenie, rób karierę
  • runda pytań od studentów - wszystko, co chciałbyś wiedzieć, a nie znalazłeś tego na prezentacji
  • zaproszenie na dni kariery FUTURE3 - Poznaj osobiście liderów rynku IT północnej Polski, naucz się jak się zareklamować, stwórz profesjonalną aplikacje, która zainteresuje pracodawców
  • ankieta oraz upominki związane z Euro 2012 - odpowiedz na 3 proste pytania, odbierz gadżet EURO 2012, wpadaj na mecze i baw się w Trójmieście!

Zapraszamy!