Kariera naukowa w Europie - szkolenie

Punkt Kontaktowy ds. 7 PR przy Biurze Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza na szkolenie: pt. „Kariera naukowa w Europie - możliwości stypendialne w ramach programu Marie-Curie".

Spotkanie będzie miało miejsce 21 maja (poniedziałek) w godz. 10.00-14.30 w Sali Senatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, ul. J. K. Chodkiewicza 30.

Szkolenie poprowadzi Adam Głuszuk z Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE, koordynator współpracy z Joint Research Centre, akcji Marie Curie. Szkolenie będzie obejmowało zagadnienia z zakresu poszukiwania informacji o konkursach i ofertach KE zasadach aplikowania, założeniach finansowych i prawnych mobilności. Spotkanie skierowane będzie w szczególności do adiunktów, asystentów oraz doktorantów. W ramach szkolenia możliwość konsultacji indywidualnych.

Zapisy do 18 maja, zgłoszenie w załączniku.

Szczegółowe informacje na stronie Biura Współpracy Międzynarodowej

Biuro Współpracy Międzynarodowej