Dni Psychologa na UKW

Instytut Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zorganizował na cykliczną imprezę Dni Psychologa. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach  21-22 maja. Uczestnicy oprócz udziału w wielu ciekawych warsztatach, mogli zapoznać się z działalnością kół naukowych działających przy instytucie.

Wydarzenie miało na celu poszerzanie horyzontów i wiedzy studentów, integrację społeczności studenckiej ze środowiskiem naturalnym, a także pozyskanie środków na zakup książek do Biblioteki Instytutu Psychologii. Chętni mogli dowiedzieć się jakie koła działają przy Instytucie Psychologii.
Imprezę rozpoczęła Sesją Magistrantów. Następnie odbyły się warsztaty prowadzone przez wykładowców i osoby spoza uczelni. Drugiego dnia oprócz warsztatów odbyła się konferencja organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii. Całość zakończyłą się wspólnym grillowaniem i koncertem zespołu „Muchy”
Opiekę nad wydarzeniem sprawowała Pani dr Magdalena Miotk-Mrozowska, natomiast organizatorem było Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii.

Wybrane warsztaty:
- Techniki w sesji terapii śmiechem.
- Budowanie zespołu i moja rola w zespole.
- Rynek pracy - odnaleźć siebie.
- Usprawnianie osób w starszym wieku - ćwiczenia praktyczne.