Praktyki międzynarodowe

Zapraszamy do rekrutacji na pełnoetatowe staże i praktyki międzynarodowe w Anglii, Francji i Hiszpanii z zakresu Biznesu, Marketingu i Języków Obcych oraz w szeroko pojętej Technologii Informacyjnej.

Firma Stipje specjalizuje się w międzynarodowych badaniach rynku, tłumaczeniach oraz projektach przystosowawczych dla firm zajmujących się oprogramowaniem komputerowym w całej Europie. Dlatego, do udziału w praktykach preferowani są studenci studiów magisterskich kierunków biznesowych, ekonomicznych, językowych, technologii informacyjnej oraz związanych zarządzaniem międzynarodowym. Jednak studenci mający niże kwalifikacje są także mile widziani.
Staże trwają od 3 do 6 miesięcy i zainteresowani mają możliwość ich odbycia w dowolnym czasie w ciągu roku . Niezbędnym warunkiem uczestnictwa jest znajomość języka angielskiego.

Więcej informacji na stronie www.stipje.com