Targi Wolontariatu

15 maja 2012 na UKW można było na Tragach Wolontariatu poznać organizacje wolontariackie i znaleźć odpowiednią dla siebie.

Podczas targów zaprezentowało się kilkanaście instytucji: Wolontariat DLA CIEBIE; Siła Wolontariuszy Miejskich; Fundacja „Wiatrak”; Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy “ Flandria”; Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych; NZOZ Dom Sue Ryder; Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy; Bydgoskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne "Myślęcinek"; Fundacji Mam Marzenie; Hospicjum im. Ks. J. Popiełuszki; Rejonowy Ośrodek Pomocy Społecznej Wyżyny; Rejonowy Ośrodek Pomocy Społecznej  Błonie; PROJEKTOR – wolontariat studencki; Akademickie Centrum Wolontariatu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz Fundacja „Dr Clown”.