Bydgoszcz Zna Angielski - test

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego i szkoła językowa International House serdecznie zapraszają na Wielki Test Języka Angielskiego. Chętni bydgoszczanie, będą mogli sprawdzić swoje kompetencje, 17 czerwca o godz. 11:00 w auli Collegium Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ul. Kopernika 1).

Sprawdzian będzie miał formę testu wielokrotnego wyboru, który pozwoli sprawdzić kompetencje z języka angielskiego. Każdy uczestnik, otrzyma wynik testu wraz z opisem poziomu w ciągu dwóch tygodni od napisania. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, wystarczy bezpłatnie zarejestrować się na stronie wydarzenia www.bydgoszcz.znaangielski.pl
Na Test należy przybyć 30 min przed rozpoczęciem. Sam test potrwa ok. 40 min.
Dodatkowo uczestnicy mają szansę zdobyć wiele atrakcyjnych nagród.

Organizatorem akcji jest szkoła językowa International House i Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. Impreza odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego.