Zmiany w stypendiach - spotkanie 6 czerwca

W tym roku studentów czekają zmiany w zasadach przyznawania stypendiów Rektora dla najlepszych studentów, możecie zabrać głos w dyskusji i zaproponować swoje pomysły.

Samorząd Studencki 6 czerwca (środa) planuje organizację spotkań konsultacyjnych, o tym terminie zdecydowaliście w głosowaniu na FB. Spotkania przewidziano dla 2 grup:

• I grupa 12:00 - 13:45
  • II grupa 14:00 - 16:00

Studenci z samorządu Studenckiego czekają na Wasze pomysły dotyczące zmian w zasadach przyznawania stypendiów. Wypracowane wspólnie propozycje zmian zostaną przez ekspertów prawnych PSRP sprawdzone i wdrożone na UKW w przyszłym roku akademickim.

29.05 w Radiu Uniwersytet w popołudniowej audycji rozmawiano o zmianach w stypendiach Rektora dla najlepszych studentów, o szczegółach dowiecie się ze strony Radia.