Grywalizacja na polskiej uczelni: szanse, wyzwania, pomysły

W ramach UKW GameFestivalu w niedzielę 3 czerwca zapraszamy na wykład dr-a Michała Mochockiego poświęcony grywalizacji na polskich uczelniach. Czy może ona stać się nową metodą edukacji?

Grywalizacja to nic innego jak przeniesienie zasad rządzących grami komputerowymi do edukacji jak i zarządzania organizacjami. Włączenie w edukacyjne systemy struktur wzorowanych na grach, m.in. rankingi, zdobywanie wyższego poziomu, specjalne premie jest przez wielu naukowców uważane za przyszłość szkolnictwa na wszystkich poziomach. O tym, czy ten system ma szansę zaistnieć w Polsce będzie opowiadał dr Michał Mochocki z Katedry Filologii Angielskiej UKW. Na ten wykład zapraszamy w niedzielę, 3 czerwca o godz. 15 do auli Copernicanum UKW przy ul. Kopernika 1.