Wojciechowski gwiazdą na Bydgoszcz Cup

W niedzielę, 3 czerwca na stadionie Zawiszy już po raz dwunasty odbędzie się Europejski Festiwal Lekkoatletyczny. Gwiazdą mityngu będzie student UKW, Paweł Wojciechowski.

Europejski Festiwal Lekkoatletyczny już na stałe wpisał się w kalendarz bydgoskich imprez sportowych. Co roku na stadionie Zawiszy rywalizują mistrzowie olimpijscy, medaliści mistrzostw świata, a wśród nigdy nie brakuje czołówki polskich lekkoatletów. Tegoroczny Bydgoszcz Cup odbędzie się w najbliższa niedzielę, od 3 czerwca. Do rywalizacji w skoku o tyczce mężczyzn przystąpi aktualny mistrz świata, Paweł Wojciechowski. Zawodnik Zawiszy Bydgoszcz ciągle walczy o minimum o Igrzyska Olimpijskie i liczy na gorący doping kibiców. Na bieżni pojawi się również Marika Popowicz, która będzie rywalizowała w biegu na100 m.

Ceremonię otwarcia zaplanowano na godzinę 15 i wtedy rozpocznie się najważniejsza rywalizacji. Wstęp bezpłatny. Zachęcamy do kibicowania naszym studentom i wszystkim biało-czerwonym.