Tańsze bilety na żużel

W ramach współpracy z  ŻKS Polonia Bydgoszcz S.A. studenci UKW mają możliwość nabycia wejściówek na mecz Polonia Bydgoszcz – Stal Gorzów w cenie 18 zł.

Pojedynek bydgoskich żużlowców z gorzowskim zespołem, w którym startuje m.in. wychowanek Polonii, Tomasz Gollob, odbędzie się w niedzielę, 10 czerwca o godz. 18. Bilety na ten mecz w specjalnej cenie 18 zł (możecie zaoszczędzić nawet 10 zł) można już nabywać w Dziale Promocji UKW przy ul. J. K. Chodkiewicza 30 (budynek B, p. 61). Promocyjna cena dotyczy tylko studentów naszej uczelni, którzy przy wejściu na stadion muszą okazać aktualną legitymację studencką.

Zapraszamy do Działu Promocji w godzinach 8-15. Kto pierwszy ten lepszy, ilość biletów ograniczona!