Savoir vivre na wakacje na UKW

Akademia Kultury i Rozwoju Osobistego oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zorganizowały w czerwcu wykłady pt. "Savoir vivre na wakacje, czyli jak uniknąć pułapek". Bydgoscy uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych podczas zajęć dowiedzieli się m.in.  jak zachować się podczas podróży czego mogą się spodziewać odwiedzając inne kraje.

W trakcie 90-minutowych wykładów, uczniowie oprócz wiedzy teoretycznej, mogli aktywnie uczestniczyć w zajęciach odgrywając scenki rodzajowe. Tajniki poprawnego zachowania i wiele innych ciekawostek, zdradzi Łukasz Kosiński, prowadzący wykład z pełną dozą humoru i przykładów z życia wziętych.
Szczegółowe informacje na stronie: www.akademiakultury.eu. Zapisy pod adresem: szkolenia@akademiakultury.eu

Serdecznie zapraszamy!

4, 6 i 18, 20 oraz 27 czerwca odbyły się  wykłady, w których aktywnie uczestniczyli uczniowie z bydgoskich szkół.