Jedź na wakacje z Projektorem

Chcesz pojechać na tegoroczne wakacje z grupą przyjaciół w wybrane miejsce w Polsce? W góry, na mazury a może nad morze? Jest to możliwe dzięki wakacyjnej akcji Projektora.

Jeżeli wolontariat jest Twoją pasją i chcesz spędzić kilka dni wakacji w wybranym miejscu Polski, to ten projekt jest dla Ciebie. PROJEKTOR zaprasza do udziału w akcji, w ramach której przez 5 dni będziesz dzielić się swoją pasją i energią (przez niecałe cztery godziny dziennie) z grupą dzieci i młodzieży. Resztę dnia spędzisz na odpoczynku i poznawaniu uroków okolicznych miejscowości. Dodajmy, że PROJEKTOR zapewnia nocleg i wyżywienie i zwrot kosztów za przejazd. Mapa placówek, które na Ciebie czekają pod tym adresem.

Pamiętaj, żeby na projekt zabrać:

- okulary przeciwsłoneczne
- trampki
- szorty
- pozytywne nastawienie
- dużo pozytywnej bardzo zaraźliwej energii
- najlepszych przyjaciół ze studiów

Zapraszamy studentów wszystkich kierunków studiów. (kurs pedagogiczny nie jest wymagany). Więcej informacji na stronie: www.projektor.org.pl i u Regionalnej Koordynatorki Niny Woderskiej n.woderska@projektor.org.pl, kom. 667 313 012.