Wystartuj w Rajdzie o Puchar Rektora UKW

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego oraz Studenckie Koło Motoryzacyjne 98oTeam zapraszają we wtorek, 12 czerwca na V Rajd o Puchar Rektora UKW. Będzie to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności orientacji w terenie, ale przede wszystkim dobra zabawa.

Rajd jest imprezą mającą na celu popularyzowanie turystyki motorowej, pogłębianie wiedzy krajoznawczej, poznanie historii regionu, doskonalenie umiejętności prowadzenia pojazdów, krzewienie kultury motoryzacyjnej i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Do startu potrzebny jest sprawny, dopuszczony do ruchu samochód, pilot oraz 20 zł wpisowego. Uczestnicy otrzymają mapkę, na której będą zaznaczone miejsca, w których zostaną przygotowane zadania do wykonania. Nagrodą jest oczywiście Puchar Rektora i gwarantowana dobra zabawa.

Zgłaszać można się drogą mailową na adres: 98oteam@gmail.com do 11 czerwca lub w dniu rajdu, przed jego rozpoczęciem. Start o godz. 9 z parkingu przed UKW przy ul. Chodkiewicza 30. Serdecznie zapraszamy!