Konferencja doktorantów

Uczelniana Rada Doktorantów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego serdecznie zaprasza na V Edycję Ogólnopolskiej Konferencji z cyklu „Model Funkcjonowania Studiów Doktoranckich”. Konferencja odbędzie się w dniach 22-24 czerwca.

Motywem przewodnim tegorocznej konferencji będzie „Rok pod rządami znowelizowanej ustawy, Prawo o szkolnictwie wyższym”. Chętni będą mogli uczestniczyć w panelach dyskusyjnych, w których wystąpią eksperci z dziedziny szkolnictwa wyższego. Zostaną poruszone zagadnienia z zakresu, m. in. kształcenia na studiach doktoranckich, akredytacji studiów III stopnia czy samorządności.
Organizatorami konferencji są Uczelniana Rada Doktorantów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Warszawskie Porozumienie Doktorantów wraz z Krajową Reprezentacją Doktorantów i Uczelniana Rada Doktorantów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego.

Więcej informacji na stronie www.wpd.waw.pl w zakładce Konferencja.