Prof. Bennett na UKW

Studenci Psychologii UKW mieli niezwykłą okazję wziąć udział w sesji wykładowo-warsztatowej pod okiem profesora John L. Bennetta.

W trakcie wizyty studenci zrealizowali m.in. projekty konsultingowe dedykowane dla wybranych organizacji pozarządowych o zasięgu ogólnopolskim. Profesor J.L. Bennett przeprowadził także spotkania warsztatowe z zakresu coachingu dla kadry naukowo-dydaktycznej oraz studentów Instytutu Psychologii.

Profesor Bennett (McColl School of Business, Queens University of Charlotte, USA) przebywał w Instytucie Psychologii UKW w dniach 27-30.06.2012. Wizyta Profesora była kontynuacją zainicjowanej w ubiegłym roku współpracy pomiędzy McColl School of Business a Instytutem Psychologii UKW.

Profesor John L. Bennett pracuje w McColl School of Business (Queens University USA), pełniąc funkcję dyrektora programu studiów magisterskich w zakresie Executive Coachingu oraz Rozwoju organizacji. Jest licencjonowanym coachem z tytułem Professional Certified Coach (PCC) przyznawanym przez International Coach Federation (ICF). Profesor J.L. Bennett aktywnie współpracuje ze środowiskiem naukowym, ale także jest czynnym praktykiem executive coachingu współpracując z licznymi organizacjami biznesowymi zarówno w USA, jak i poza granicami swojego kraju. Szczegółowe informacje związane z dorobkiem naukowym i praktycznym Profesora znajdują się pod adresem: http://www.queens.edu

O wizycie prof. J. L. Bennetta można równiez przeczytać tutaj.