Stypendium z Wyboru – III edycja

Właśnie trwa drugi etap III edycji Stypendium z Wyboru. Wśród uczestników jest czworo studentów z naszej uczelni. Pozwól im spełnić marzenia i zagłosuj na nich. Masz czas do 1 lipca.

Program Stypendium z Wyboru jest przeznaczony dla ludzi ambitnych, pełnych pasji, którzy chcą spełniać swoje marzenia związane z edukacją lub rozwojem kariery zawodowej. Studenci i absolwenci w ramach programu, mogą ubiegać się o stypendium w wysokości nawet 5.000zł. Aby wziąć udział, trzeba przejść dwustopniowy proces aplikacji. Każdy uczestnik musi stworzyć swój profil zawodowy, następnie złożyć pracę aplikacyjną w formie filmiku, prezentacji, tekstu lub połączenia wszystkich trzech form. Uczestnik samodzielnie decyduje, o jaka kwotę się ubiega (w przedziale 1.000-5.000zł).
Na wszystkie prace można oddawać głos na stronie www.stypendiumzwyboru.pl. Warunkiem jest posiadanie konta na Facebooku. Do głosowania mogą przystąpić wszyscy internauci i Mecenasi, których głosy maja 25 krotnie większa wartość. Należy nacisnąć przycisk „ODDAJ GŁOS” (głosy „Like nie będą brane po uwagę).

Uczestnicy z naszej uczelni ubiegają się m.in. o:
- Paulina (21 l.) - aparat fotograficzny,
- Emilia (20 l.) - studia zaoczne,
- Olga (24 l.) i Żaneta (22 l.) - warsztaty marzeń,
- Andrzej (26 l.) - części do budowy drukarki 3D.

Głosować można do 1 lipca 2012 roku, do godz. 23:59.