Sesja doktorantów WPiP

XII sesja naukowa doktorantów Wydziału Pedagogiki i Psychologii odbyła się 27 czerwca.

Sesja została przygotowana dzięki wsparciu Dziekana Wydziału Pedagogiki i Psychologii oraz Kierownika Studiów Doktoranckich w zakresie pedagogiki. Gościem honorowym była prof. dr hab. Maria Dudzikowa (Uniwersytet Adama Mickiewicza).

Start, godzina 9.00, Sala Senatu

Program sesji

9.00 – 11.00 Wykład Prof. dr hab. Marii Dudzikowej:Użyteczność pojęcia działań pozornych jako kategorii analitycznej. Egzemplifikacje z obszaru edukacji (i nie tylko)

11.00 – 11.30 Przerwa kawowa

11.30 – 13.30 Warsztaty z zakresu umiejętności pisania prac naukowych – prowadzi Prof. dr hab.Maria Dudzikowa

13.30 – 14.00 I co dalej doktorancie… - próba podsumowania sesji

Integralną częścią tegorocznej Sesji Studentów Studiów Doktoranckich w zakresie Pedagogiki jest udział Doktorantów w otwartym posiedzeniu Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN, które odbędzie się 26 czerwca 2012 r. w UMK w Toruniu.