Płatne staże dla absolwentów UKW na Litwie

Absolwenci naszej uczelni mają szansę na zdobycie cennego doświadczenia w trakcie płatnych staży na Litwie. W projekcie może wziąć udział 12 osób.

Biuro Współpracy Międzynarodowej UKW rozpoczyna realizację projektu „Staże zawodowe absolwentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w wielokulturowym środowisku na Litwie” w ramach programu Leonardo da Vinci. Jest on skierowany do absolwentów kierunków lingwistyka stosowana (niemiecki z rosyjskim; niemiecki z angielskim; angielski z rosyjskim), filologia (polska, angielska, rosyjska), pedagogika (z zakresu wychowania przedszkolnego i początkowego), historia, geografia, informatyka, matematyka, fizyka, biologia.

W ramach tego projektu nasi absolwenci będą mogli skorzystać z bezpłatnego zakwaterowania, ubezpieczenia, pokrycia kosztów podróży oraz otrzyma środki na utrzymanie. Pierwsza grupa 6 osób będzie przebywać na Litwie w terminie 3 września – 30 listopada br., a druga grupa – od 24 stycznia do 24 marca 2013 roku. Wnioski należy składać do 15 lipca w BWM. Szczegóły można znaleźć pod tym linkiem.