UKW  z certyfikatem DOBRA UCZELNIA, DOBRA PRACA 2012

UKW z certyfikatem DOBRA UCZELNIA, DOBRA PRACA 2012

Nasz Uniwersytet znalazł się w gronie uczelni, które w przyszłym roku akademickim będą mogły posługiwać się logo DOBRA UCZELNIA, DOBRA PRACA 2012. Certyfikat ten podkreśla skuteczność działań szkół wyższych prowadzonych na rzecz poszerzenia perspektyw zawodowych.

Certyfikaty zostały wręczone we wtorek, 26 czerwca podczas uroczystej gali w World Trade Center Międzynarodowych Targów Poznańskich. DOBRA UCZELNIA, DOBRA PRACA 2012 jest znakiem jakości uczelni, które kładą szczególny nacisk na budowanie jak najlepszych możliwości rozwoju zawodowego jeszcze w trakcie studiów. Uniwersytet Kazimierza Wielkiego takie działania prowadzi poprzez m.in.: organizację szkoleń przy Biurze Karier, możliwość zakładania firmy przy Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości, organizację spotkań studentów z pracodawcami czy przez projekt „Lepszy start absolwentów kierunków technicznych, matematycznych i przyrodniczych”. Taka oferta pozwala naszym studentom na odpowiednie przygotowanie do wejścia na rynek pracy i możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej jeszcze w trakcie edukacji.