UKW wyróżnione za projekt Lepszy start

Nasz Uniwersytet otrzymał wyróżnienie w konkursie „Najbardziej innowacyjna i kreatywna Uczelnia w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych”. Zostało ono przyznane przez Akademickie Centrum Informacyjne, które prowadzi ranking szkół wyższych.

UKW otrzymało wyróżnienie  w szczególności za realizację projektu „Lepszy start absolwentów kierunków technicznych, matematycznych i przyrodniczych”. Uczelnie biorące udział w tym konkursie były oceniane pod kątem widoczności w internecie, nowoczesnych technologii wykorzystywanych w dydaktyce oraz ułatwiających studiowanie i dostęp do wiedzy, a także tworzeniu perspektyw zawodowych. Ten sukces pokazuje, że obraliśmy dobrą drogę w kwestii ułatwiania studentom wejścia na rynek pracy, a stosowane przez nas rozwiązania są zauważane na poziomie ogólnokrajowym.