Konkurs dla studentów

Zapraszamy studentów do udziału w ogólnopolskim konkursie o "Nagrodę im. Tertila" organizowanego przez samorząd miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego.

Nagroda imienia Tadeusza Tertila jest przyznawana corocznie za najlepszą pracę indywidualną  dyplomową o tematyce związanej z miastem Tarnowem lub Powiatem Tarnowskim, obronioną w roku akademickim, w którym odbywa się konkurs.

Nagroda jest przyznawana w 2 kategoriach: najlepsza praca licencjacka lub inżynierska i najlepsza praca magisterska. Nagroda w  kategorii „najlepsza praca magisterska”  przyznawana jest z 2 dziedzin: humanistyczno-społecznej i techniczno-przyrodniczej.

Zgłoszenie należy składać do 15 września w Wydziale Marki Miasta UMT, ul. Rynek 7, tel. 14 688 90 98.