Gepard Biznesu dla UKW

Redakcja Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma” przyznała Uniwersytetowi Kazimierza Wielkiego tytuł Geparda Biznesu 2011.

Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie danych finansowych z 2011 roku. - Z danych finansowych Uniwersytetu za 2011 rok wynika, że w ostatnich latach rozwijaliście się dynamicznie. To sprawiło, że szybko rosła wartość rynkowa Uniwersytetu, dzięki czemu uzyskaliście tytuł Gepard Biznesu 2011 i wyróżnienie w naszym konkursie wśród 60 tysięcy podmiotów gospodarczych – podkreśla Jerzy Krajewski, redaktor naczelny Magazynu Przedsiębiorców "Europejska Firma", Tytuł Gepard Biznesu jest przyznawany na podstawie wartości rynkowej przedsiębiorstwa oraz jego dynamiki rozwoju.