Zgłoś się do pisma "StRuNa"

Studencie, doktorancie! Jeśli chcesz opublikować swój artykuł, wyniki badań wyślij je do "StRuNy – Biuletynu Młodych Naukowców". Jest to nowe, interdyscyplinarne czasopisma prezentujące osiągnięcia naukowe studentów i doktorantów.

Publikacje mogą być wynikiem prac kół naukowych, innych formalnych lub nieformalnych grup realizujących cele naukowe w środowisku akademickim, a także osób indywidualnych.

Pierwszy numer „StRuNy – Biuletynu Młodych Naukowców” ukaże się 8 października 2012 roku.

Nieprzekraczalny termin przyjmowania kompletnych publikacji, spełniających wszystkie wymogi formalne, to 20 sierpnia 2012 roku.

Autorem może być student lub doktorant urodzony po 1 stycznia 1983 roku, mający polskie obywatelstwo lub studiujący na polskiej uczelni.
Zgłoszenie powinno zawierać:

• artykuł naukowy,
  • streszczenia artykułu (w języku polskim i angielskim),
  • recenzję artykułu,
  • podstawowe informacje dla wydawcy o projekcie naukowym i autorze artykułu.

Całość należy przesłać w jednym e-mailu na adres redakcja@struna.edu.pl, umieszczając w tytule wiadomości swoje imię i nazwisko oraz nazwę uczelni.

Szczegóły na stronie.