Seniorzy poszukiwani! Zapisz się na KUTW

Wszystkich seniorów, którzy chcą zasmakować akademickiego życia i zasiąść w uniwersyteckiej ławie zapraszamy na Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku!

Tu możesz ciekawie spędzić czas, rozwijać zainteresowania, zawrzeć nowe znajomości.

Nabór trwa, by się zapisać wystarczy przyjść ze zdjęciem do Biura Rekrutacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego  przy ul. J. K. Chodkiewicza 30. Na miejscu można wypełnić podanie i kwestionariusz osobowy.

(Biuro Rekrutacji: Eleonora Fiedorowicz, pok. 1, w godzinach 10.00 - 13.00 (poniedziałek - piątek), telefon: 52 34 19 163, fax: 52 23 19 160, e-mail: rekrutacja2@ukw.edu.pl).
Rozpocznij studia na Kazimierzowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. W programie między innymi: wykłady audytoryjne, seminaria tematyczne, zajęcia w powołanych i w większości prowadzonych przez samorząd grupach zainteresowań m.in.:

• turystyczna (organizuje spotkania klubowe, wycieczki krajowe i zagraniczne)
  • spacerowa - spacery po Bydgoszczy z przewodnikiem
  • sportowa (nordic walking, gimnastyczna, tai chi)
  • ekologiczna
  • literacka
  • bliżej sztuki
  • ekspresji plastycznej
  • ekspresji muzycznej
  • przewodników rodzinnych po Bydgoszczy
  • komputerowa
  • języki: angielski i niemiecki
  • origami
  • psychologiczna

Zapraszamy!

Polecamy również lekturę artykułu w Expressie Bydgoskim o naszych słuchczach z KUTW i Uniwersytetach Trzeciego Wieku!